درباره ما

درباره مهر سرور

مهر سرور شکل گرفت تا پیشگام باشد. پیشگام در ارائه سخت افزار قدرتمند، شبکه مطمئن و فناوری برتر. پیشگام باشد در توجه به مشتری، حساسیت به نیاز آن و اهمیت دادن به خواست او؛ و ما نیاز امروز شما را با تلاش و کوشش بی نظیر همه دست اندرکاران این مجموعه، از پیش به سرانجام رسانیده ایم و مهر سرور مفتخر است که با ارائه مناسب ترین خدمات، شرایط آرامش خاطر فعالان جهان وب فارسی را فراهم آورد. شما مهر سرور را متفاوت خواهید یافت پس با ما باشید و “سهامدار اندیشه ای نو باشید!

چرا مهر سرور به متقاضیان سرورهای مجازی توجه ویژه ای دارد؟

سرورهای مجازی از بیشترین اقبال در میان جوانان و توسعه دهندگان نوپای وب برخوردار هستند. چرا که بهترین راهکار برای افراد و یا سازمان های کوچکی است که با قصد برداشتن گامهای بلندتر در راستای ارتقای جهان وب فارسی می توانند با پایین آوردن هزینه های موجود به رشد توامان خود ادامه دهند، شاید سرورهای مجازی بلندترین امید برای نوخاسته گان عرصه پهناور وب است و توجه شرکتهای فعال به این امر، کمک بزرگی به رشد و بلوغ صنعت وب در ایران خواهد بود. امید است، توجه پروردگار، روشنگر مسیر تعالی این عزم باشد.

مهر سرور ارائه دهنده خدمات ابر کامپیوتر ( رایانش ابری ) در ایران:

خدمات cloud computing در دنیا تحولات بسیار گسترده ای را در تمام حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با دنیای فناوری اطلاعات بوجود آورده است و جدای از آنکه پایانی بر روش های کلاسیک میزبانی وب خواهد بود، راه را برای جهانی سازی و قابل دسترس بودن نرم افزار ها فراهم آورده است. در حقیقت ابر کامپیوتر، سرعت ارائه خدمات را به بیشترین و هزینه های تمام شده، مصرف انرژی و صرف زمان را به حداقل می رساند و با فراگیر شدن این خدمات در دنیای فردا، تنها نرم افزارهای مورد نیاز برای نصب بر روی کامپیوتر های شخصی، مرورگر های وب خواهند بود.
از همین رو بود که ارائه خدمات ابر کامپیوتر در دستور کار و در صدر برنامه ریزی ها قرار گرفت و پس از ماهها تلاش در نهایت به یاری خداوند و تلاش نیروهای برجسته در زمینه های علمی، رسما اولین نمونه خدمات ابری در ایران ارائه گردید و به منظور گسترش فرهنگ استفاده از خدمات ابری، زمینه استفاده رایگان آن برای عموم مردم ایران فراهم شد. در زمینه محتوایی و پنل مدیریت خدمات نیز تلاش شده است تا طراحی صورت گرفته، مطابق با این فناوری نو، به گونه ای متفاوت عرضه شود. همچنین سعی شده است تا به کمک نوشته ها و فیلم های مختلف که در هر مرحله در سایت کامل تر می شود، منابع لازم جهت مطالعه و بررسی علاقمندان فراهم شده باشد.

مهر سرور

قبت دامنه

میزبانی وبسایت

سرور ممجازی

طراحی وبسایت
گواهینامه ssl